Corporal Tuck Vucker walczy o Terrę

Kucia planuje sesję przez Gantasy Grounds. I słusznie młody jest, ambitny, lubi eksperymenty i inne świństwa. Niech sam sprawdzi jak się na FG prowadzi, jego doświadczenia się przydadzą do moich własnych, mrocznych planów (Cthulhu ftaghn!!!! Cthulhu ftahn!!!!).

A planuje poprowadzenie 3:16. Jeden z systemów Indie, a przynajmniej sytuujący się gdzieś na pograniczu, gdzie gracze wcielają się w żołnierzy Terrańskich Sił ekspedycyjnych. A więc są ciężkie pancerze, megabronie i setki szaraków do eksterminowania. Mechanika prosta jak budowa dzidy (przeddzidzie, śróddzidzie i zadzidzie, więc idealnie nadaje się do grania przez net. No przynajmniej w teorii, bo praktyka dopiero wykaże.

Ja tam zamierzam się wcielić w kaprala Tucka Vuckera – klona, specjalistę od broni ciężkiej. Typ ponury, mroczny i zUy. Po trosze wzorowany na kreacji aktorskiej (wiem, szumne słowo) Kurta Russella z filmu Soldier (Galaktyczny wojownik, tłumacze jak zwykle chcieli pokazać klasę, a dali zaledwie dupy), po trosze na postaciach z Wiecznej Wojny Haldemana, czy oczywiście Kawalerii Kosmosu Heinleina. Krążownik Nemesis, którego zadaniem jest poszerzanie ziemskiej strefy wpływów poprzez wymazywanie całych ras Obcych, to także pewna kalka – z opublikowanego przed wielu laty w „Fantastyce” opowiadania Karla Michaela Armera Przez wszechświat gnam, szubiduba (dosłowny cytat z utworu: „I w ten oto sposób wyruszyliśmy w kosmos: ZABÓJCA DOSKONAŁY i jego bliźniaczy statek TYRANNOSAURUS REX oraz kilka mniejszych niszczycieli klasy PIRANIA. Otrzymaliśmy zadanie: rozszerzyć i zabezpieczyć strefę wpływów Ziemi, co w praktyce oznaczało po prostu: przejąć wszystkie planety bogate w surowce i wysadzić w powietrze wszystko, co mogłoby stanowić dla nas zagrożenie!”)

Reklamy

Komentarze 2

 1. Jak mały chłopiec 🙂
  No normalnie pif-paf ojojoj!
  Kurta Russella za bardzo w Twojej postaci na razie nie zobaczyłam, ale fakt faktem trudno odwzorować charakter postaci przy szybkiej grze na czacie – kreacja musi być bardzo wyraźna, bo na subtelności nikt uwagi zwracać nie będzie.
  Co rozwala w Twojej postaci? Rzucanie k100 na zabitych, podczas gdy ja z bronią z Obcego mam k10 – NIESPAFIEDLIFE! Buuuu ;_;

  Do następnego starcia kapralu, dasz mi potrzymać swoją giwerę? 😉

 2. Wiesz co Ci mogę dać potrzymać? Moja giwera jest moja, czyszczę ją, woskuję, maluję na niej serduszka. Chodzę z nią na randki. aha, w pierwszej sesji 371 killsów, w drugiej tylko 201. A Ty ile miałaś? 12? 11?:)

  A co do charakteru, odgrywam go nie angażując się w wasze emocjonalne starcia :). Reakcje na zimno , etc. A w ogóle widziałaś to filmidło z Russellem?

  Pozdr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s