Mother Russia rain down

Czas goni dzielnych obrońców ludzkości, Ziemi i wszelkich wartości terrańśkich (pewnie coś takiego istnieje, a jeśli nie, to stworzymy). Przebyli Kopenhagę, umknęli siepaczem z TemCo pod wodzą demonicznego Gerarda Moore’a. Wyrwali się nawet z pułapki zastawionej przez mityczne Norny. Teraz Wschód. Mały trawler dowiózł ich do Rygi. Łotwa, niewielki kraik oparty o bok wielkiego i zaborczego sąsiada. Sąsiada, któy zawsze źle reagował na wszelkie zachwiania geopolityczne, a czy może być większe zachwianie od perspektywy bliskiej zagłady Ziemi? Bohaterowie w ostatniej chwili opuścili Łotwę, widząc pancerne zastępy z flaga Rosji zajmujące po raz kolejny republiki nadbałtyckie. Ostatni pociąg opuścił Rygę i ruszył w kierunku Moskwy, a na jego pokłądzie garstka śmiałków, któzy już raz mna platformie wyrwali się z śmiertelnych objęć dziwnych istot rządzących korporacją TemCo. W tym samym pociągu jedzie jedna z nich, a przy okazji stary „przyjaciel” bohaterów – Kage, bestia kryjąca się w ciele buddyjskiego mnicha.

A w Rosji sytuacja wymyk asię spod kontroli. Armia na ulicach, czołgi na rogatkach. Zamieszki, starcia z policją. Kaukaz płonie, nad Bałtykiem walki, Białoruś i Ukraina w ogniu. Miedwiediew postawił w stan gotowości siły strategiczne. Czyżby nadszedł czas rozliczenia długów za zimną wojnę z USA i Chinami? „Skoro świat i tak ma zginąć, to przynajmniej my będziemy ostatni!”

Rosja 2012:

I kolejna wizja zagłady autorstwa Jara. Tym samym Jaro trafia do obozu zwolenników oczyszczającego ognia z Kosmosu :).

Koniec jest bliski! Gwiazdy będą w porządku (w wersji skróconej: Stars OK! :))

Reklamy

Komentarzy 6

 1. He he. Pierwszy komentarz. A ostatnia sesja udowodniła że nasze kung-fu jest silniejsze niż ich. 🙂 Przynajmniej na razie (żegnaj Kage, to będzie bardzo bolesne 🙂 rozstanie).

 2. No nareszcie udało mi się coś trafić a nie przepiłować Bogu ducha winnego murzyna 🙂 (biedaczysko, połamał się kiedy trzeba było wyskakiwać z pociągu) Kage zdjęty ale po pracy zespołowej która trwała dwie sesje !
  Ufff
  P.S
  Filmiki świetne !

 3. Ale zdjęty :). Ot, spanikował :). W końcu macie 6ty level, jest się kogo bać :).

  A co do przeżynania. Póki co, rekordowy rzut na obrażenia – krytyk z piły łańcuchowej. Podziwiać, podziwać 🙂

 4. Straszni jesteście. Rasizm w czystej formie i co.. czarną robotę( czytaj : zszywanie czarnucha – ciekawe czy ma badania na HIV) odwala czerwonoskóra, podczas gdy wy bawicie się w cięciem „opakowania” po Kage na plasterki.
  Jestem z was dumna :):D:D:D moje wy szerokie plecy, mocne ramiona i inne takie fajne części 🙂

 5. Mniej więcej w tym samym czasie po drugiej stronie atlantyku :
  http://pl.youtube.com/watch?v=gcxrsl0RoeU&feature=iv&annotation_id=event_645211

  dokladnie na 72 godziny od chwili na ktora czekamy 🙂 Jeszcze nie widzialem tego filmu ale cos mi to przypomnina 😀 „Od jakiegoś czasu nie ma sygnału telewizyjnego. Nagle nadany zostaje komunikat specjalny. Oprócz nagłych zmian w polu magnetycznym Ziemi naukowcy mają jeszcze gorszą wiadomość. Oto w stronę Ziemi zmierza olbrzymi meteoryt, przypuszczalnie pięciokrotnie większy od tego, który zgładził dinozaury. Aby ratować planetę, wysłane zostały dwie misje z zadaniem zniszczenia zagrożenia, niestety obie zakończone niepowodzeniem. Już nie da się nic zrobić. Oficjalnie ogłoszono, że zderzenie nastąpi w przeciągu najbliższych 72 godzin”

 6. Teee, czerwony zszywa czarnego, biali się bawią. Właściwy porządek rzeczy. Wiesz, nie mam nic przeciw murzynom, sam bym sobie kupił kilku :).

  A trailer niezły. Hiszpańska produkcja. Przeczytałem recenzję i to w zasadzie thriller z globalną katastrofą w tle. Ja tam czekam na „Drogę” wg McCarthy’ego. Premierę przesunięto na marzec .
  Pozdr

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s