Krwawa jatka w transsyberyjskiej by Madzia

Wspomnień czar (chlip chlip!), czyli jatka dokonana przez Badaczy Tajemnic w Kolei Transsyberyjskiej. Jest tu wszystko: karabiny maszynowe, super-duper akcje, trupy, granaty Jaroda (Jaro, więcej granatów nie dostaniesz!), a nawet piła łańcuchowa Simona (szacun raz jeszcze Kamil!) i biedne rozerżnięte czarne dupsko Andre (biedny Damian :)).

Enjoy! Filmik zrobiony przez Madzię (w sesji czarna złodziejka z Bronxu o imieniu Allegra, przez białych kolegów z ekipy zwana czasem E-bayką).

Reklamy

Komentarzy 6

  1. Aj wej! A i ja bywałełem onegdaj na Twoim blogu, ale dzisiaj dopiero go zeresesowałem, przy czym przeszpieguję treści dokładniej nieco później. A i link u mnie też zarzucę zwrotny
    Pozdrawiam

  2. A dzięki wielki, swoją drogą ja nie mogę niczego zeresesować. Albo to wina tego ,że siedzę na Chrome’ie (no pasi mi ta przeglądarka, taka idiotoodporna:P), albo żem cep niebywały w sprawach informatycznych i po prostu nie umiem.

    Pozdr

  3. nie mogę wyjść z podziwu .

  4. ps: spojrzenie tej czarnoskórej z granatem coś w jej oczach

  5. Tak sorry za offtop, to trzeba używać jakiegoś programu RSSującego, lubo tak jak ja czytnika RSS z google, naprawdę wygodny i nieco lepszy od Akregatora, lub czytnika z Opery lepszy bardziej.

  6. No normalnie o nas to było. Nic dodać nic ująć :). Cudne :):D

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s