Powrót do WFRP

Zmagania ze s’kryythami dobiegły końca. Już wkrótce powrót do WFRP, a konkretnie do rozgrywanej od bodaj ponad dwóch lat kampanii. Jej akcja rozpoczęła się dwa lata po wydarzeniach przedstawionych w „Wewnętrznym Wrogu”. Osłąbionym Imperium rządzi utalentowany polityk i wódz Heinrich X z rodu Todbringerów, który próbuje zreformować Imperium, czyniąc je w pełni nowożytnym państwem. Jednakże wrogów nie brakuje zarówno wewnątrz granic jak i poza nimi. Najbliższe lata zdecydują, czy władztwo Sigmara przetrwa szykującą się zawieruchę.

Co jakiś czas będę wrzucać tutaj teksty dotyczące naszej rozgrywki. Materiały pomocnicze, ale również paraliterackie (preludia, interludia etc.). Być może skupię się na pewnych aspektach Starego Świata, takim rzecz jasna, jakim sam go widzę. Z pewnością będzie trochę artykułów o wojskowości, wywiadzie etc., ale chciałby poruszyć także kilka innych tematów.

Z czasem… 

A teraz tytułem wstępu zestawienie dotychczas rozegranych przygód od początku kampanii aż po chwilę, kiedy ją przerwaliśmy (jakoś tak w czerwcu 2008).

Reklamy

Komentarzy 5

 1. Na moment Simon przebudzil sie z maligny i wyrzęził:
  Co to jest – ma 6 par nóg i Wielką Czarną Cipe?…..
  ….

  Drużyna A!

  (po czem osunął się w pełną bluźnierczych szeptów ciemność w swej głowie)

 2. Łech Łech Łech, czyli nie kończymy z rasistowskimi kawałami? Ale teraz o o elfach poopowiadamy 🙂

  Pozdr

 3. Dobrze mu tak ,rasiscie ,niech gnije w piekle.

 4. CO to jest małe, włochate, śmierdzi bimbrem i uprawia sodomię … nie to za łatwe, na dodatek do każdego pokurcza pasuje.
  ELFY RULEZ ( zanim podejmiesz dyskusję pamiętaj US na 97, plus 10 za celne strzelanie, plus 10 za przycelowanie a na Sztywniaka i tak znosi) 😀

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s